Оптимізація сайту

Основні етапи
ОПТИМІЗАЦІЯ САЙТУ
 • Завдання та цілі сайту

  Для того, щоб правильно просувати сайт, в першу чергу необхідно розуміти, які завдання він має виконувати. Продаж, інформування, фан, калькулятор.

 • Аналіз ніші ринку

  Аналіз ніші, існуючого сайту клієнта та конкурентів. Які стратегії вже використовуються і який дають результат.

 • Перенесення на WordPress

  Ця платформа пропонує широкий функціонал. Для адміністрування та подальшого просування Вашого ресурсу. Інструменти від серпстату.

 • Збір семантичного ядра

  Підбір ключових запитів, за якими користувач шукає Ваші послуги. Кластеризація груп таких ключів.

 • Структура сайту

  Структура ієрархії сайту – важлива для пошукових роботів. Саме завдяки правильній, логічній структурі сайту користувач зможе дістатися до потрібної йому інформації.

 • Оптимізація сторінок

  Після перенесення ресурсу на зручну платформу з’являється можливість перевірки – наскільки релевантний контент перебуватиме на сторінках Вашого сайту. Важливу роль грають Теги: Title, H1, H2 …, Keywords, Description, Strong, Alt.

 • Контент

  Алгоритм ранжирування Google уважно стежить за вашим контентом. Він має бути унікальним і релевантним (ніде не повторюватися і відповідати на запитання користувача)

 • Стратегія просування

  Виходячи з перелічених вище дій, буде чітка картина – де потік користувачів ЦА, де Ваш сайт і куди рухатися, щоб потрапити в цей потік.

 • Просування сайту

  Тільки тепер, коли ваш ресурс оптимізований, він готовий до просування. Двигати оптимізований ресурс набагато легше, а значить, просування буде ефективніше.

Адаптивний сайт

Заточений та налаштований для просування

Контент

Унікальний релевантний контент

Дизайн

Сучасний красивий дизайн

Оптимізація сайту

Збільшення кількості та якості користувачів

SEO оптимізація.

За статистикою 50-90% трафіку на комерційні web-ресурси надходить із пошукових систем. Для того щоб у Вас збільшувалася кількість відвідувачів, збільшувалася кількість продажів, збільшувався прибуток, необхідна SEO оптимізація сайту. Для того щоб Ваш сайт був у топ видачі, необхідно інвестувати в нього багато грошей. Все тому що на Вашому сайті мають бути унікальні тексти, якісний та функціональний дизайн, потрібно купувати програмування, потрібно купувати зовнішні посилання.

Правила SEO оптимізації сайту.

Є досить багато правил SEO оптимізації інтернет ресурсу. Розглянемо деякі з них, вони є одними з найважливіших.

Формування семантичного ядра (СЯ).

Формування СЯ та SEO оптимізація структури сайту є першим етапом внутрішньої оптимізацією. Семантичне ядро збирається для того, щоб було чітке розуміння щодо яких ключових фраз рухатиметься Ваш ресурс. Кожна сторінка повинна мати певну ключову фразу. Не потрібно на сторінці писати ключі, може бути переспам і потрапляння під фільтр.

Title та description.

Title – це заголовок сторінки. Саме title відображатиметься в результаті пошуку. Саме title показуватиме користувачеві релевантність сторінки. Рекомендована довжина заголовка повинна становити не більше 60 символів без пробілів.

Description – це опис під назвою. Основним його завданням є у конкретному вигляді інформацію, що написана в заголовку. Текст description повинен нести секретність і пробуджувати бажання зайти на сторінку сайту.

Індексація.

SEO оптимізація сайту включає індексацію сторінок. Якщо індексацію не буде зроблено, то роботи Google будуть додавати всі сторінки до індексу. Дуже важливо створити два файли, розмістивши їх у корені сайту. Ці файли називаються robots.txt та sitemap – XML.

Перелінківка.

Перелінковка – це внутрішні посилання. Їхнє завдання полягає в тому, щоб зробити Ваш web ресурс зручним і пов’язати всі сторінки в єдину логічну навшпиньки. Вага сторінки також розподіляється з допомогою. Чим більше внутрішніх посилань посилаються на сторінку, тим важливіша вона для пошукових систем.

Адаптація сайту під мобільні пристрої та планшети.

Адаптація сайту на мобільність придатність не менш важлива на сьогоднішній день. Частка мобільного трафіку зараз стрімко зростає. Саме тому пошукові системи звертають на це увагу при ранжируванні сайту.

Улюбленим клієнтам

Ви отримуватимете нашу лояльність.

Підтримка

Моніторинг вашої рекламної компанії 7 днів на тиждень

Роки досвіду

5 років досвіду маркетингу. Ми працювали для наших клієнтів та їх клієнтів)!

Результат

Вся сила інтернету та торгового маркетингу для вашого бізнесу.


Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...


Написать в вайбер
Написать в Телеграм