Що таке бізнес-ціль?

Бізнес ціль – це результат, якого хоче досягти компанія.

Компанія може ставити перед собою різні бізнес цілі, але зазвичай метою є максимізація вартості підприємства, тобто збільшення отримання прибутку.
Основна бізнес ціль збільшення прибутку може бути досягнута різними шляхами. Визначення органічного набору проміжних і другорядних цілей дозволяє у середньостроковій перспективі досягти основної мети збільшення прибутку і, отже, зростання вартості підприємства.

Прибуток — це джерело життєвої сили організацій, але це ще не все, що здатне дати натхнення, необхідне для досягнення видатних результатів.
Управління змінами та розвитком — це стратегія, яка готує компанію до зростання і до створення процесів, що ефективно впливають на ринок, що постійно розвивається. Метою управління змінами є створення динамічної компанії з розрахунком на довгостроковий успішний розвиток.

Всебічний аналіз діяльності конкурентів також має бути основною бізнес-цілью. Розуміння того, де розміщувати продукти на ринку допоможе вам краще визначити свою позицію серед споживачів.

Ось кілька практичних порад щодо правильного формулювання бізнес цілей компанії. Мета має бути:

  • Позитивно написано;
  • Викладено просто та конкретно;
  • Належить до закінчення часу;

Супроводжується системою показників, що відповідають на запитання «Як зрозуміти, чи я просуваюся до поставленої мети?».
Ось деякі приклади:

  • «Я хочу збільшити оборот на 300 тис. протягом 12 місяців».
  • «Я хочу перейти з частки ринку 1,5% до ринку 2,7% протягом 18 місяців».
  • «Протягом 6 місяців я хочу збільшити виробництво на 5%».
  • «Я хочу збільшити маржу на 6% протягом 12 місяців».

У всіх цих випадках будь-який усередині компанії, хто читає написане, має дуже чітке уявлення про те, якою є мета, в які терміни вона повинна бути досягнута і знає, що буде вимірюватися, щоб крок за кроком відстежувати прогрес.

Після того, як мету компанії, яку потрібно переслідувати, визначено та записано, важливо намітити стратегію, яка дозволить досягти цієї мети. Іншими словами, необхідно спланувати комплекс узгоджених дій, що мають кінцеву мету досягнення самої мети. У цьому Вам допоможуть статті та консультації Андрія Миронюк, фахівця з великим досвідом, його посібник з досягнення бізнес-цілей допомагає вирішити багато проблем. Рекомендую.Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Загрузка...


Написать в вайбер
Написать в Телеграм
Есть вопрос?