Ринок товарів та послуг постійно змінюється та росте, конкурентів стає все більше і кожна ніша наповнюється безліччю компаній, які готові боротись за право бути кращими в тому чи іншому сегменті.

Отже для кожного підприємця постає завдання шукати шляхи бути більш ефективним, скорочувати витрати, оптимізувати виробництво та шукати нові шляхи залучення уваги.

В хід ідуть різні інструменти: маркетингові стратегії залучення аудиторії, промо-акції, дослідження ринку, створення нових продуктів та послуг, оптимізація виробництва та автоматизація бізнес-процесів для скорочення часових витрат часу на обробку ділянок обліку.

Таким чином, необхідно завжди тримати руку на пульсі та не стояти н місці. Це відбувається і у сфері автоматизації та консалтингу. Необхідне постійне вдосконалення та модернізація програмних продуктів, які будуть задовольняти потреби бізнесу та враховувати всі зміни чинного законодавства. Таким чином компанії зможуть пропонувати нові та корисні програмні інструменти, які допоможуть автоматизувати бізнес та покращити його фінансове становище.

Одними з таких програмних продуктів є лінійка програм BAS, які розроблені з урахуванням всієї специфіки українського законодавства та мають дуже гнучкі налаштування, які дозволяють зробити дуже детальний інтерфейс для різних видів бізнесу.

Лінійка BAS включає більше 20 програмних продуктів, які охоплюють різні сфери бізнесу, такі як агропромисловий комплекс, будівництва, державні підприємства, сферу торгівлі, малий та середній бізнес.

Програмні продукти мають дуже гнучкий інтерфейс та можуть зробити індивідуальні налаштування для найрізноманітнішого бізнесу.

Компанія Реарден Груп (https://rearden.group) займається автоматизацією бізнес-процесів на базі програмних продуктів BAS вже більше 20 років та має дуже великий клієнтський портфель.

Спеціалісти компанії на початку кожного проекту проводять зустріч-знайомство, де дізнаються всі деталі та мету проекту, далі проводиться передпроекте обстеження для виявлення всіх бізнес-процесів, обсягу робіт та прорахування детальної вартості. Надалі розробляється проектна команда, яка буде відповідальна за якість та виконання всіх етапів. За кожною командою закріплюється відповідальний менеджер. Таким чином з такою сильною командою проекти виконуються чітко в терміни та згідно всіх умов контракту. Ми будемо раді співпраці.

Хотите узнать больше о наших продуктах и услугах? Свяжитесь с нами, и мы расскажем вам все, что вас интересует.
СВЯЗАТСЯ С НАМИ


Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Загрузка...


Написать в вайбер
Написать в Телеграм